fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

AKCE: 100 volných minut všem zákazníkům mobilních tarifů zdarma

24.02.2016

Během března budou moci všichni stávající i noví uživatelé mobilních tarifů FAYN zdarma využít dárkový balíček se 100 volnými minutami.

Prvního března přidělíme všem stávajícím uživatelům mobilních tarifů zcela zdarma a bez jakýchkoli závazků či speciálních podmínek dalších 100 volných minut do všech sítí navíc. Stejnou porci volných minut získají také všichni noví zákazníci, kteří si během března aktivují jakýkoli mobilní tarif. Bonusové volné minuty budou k dispozici po celý měsíc březen a budete je moci čerpat při volání přes internet (VoIP).

Ke všem mobilním tarifům přidělujeme zdarma i VoIP číslo pro výhodné volání přes internet. Tuto službu lze využít nejen jako moderní a levnou náhradu klasické pevné linky, ale výborně poslouží i pro nejlevnější volání z mobilu. Přidělení 100 volných minut tak může být nejlepší šancí, jak si volání přes internet vyzkoušet a do budoucna tak s námi šetřit ještě více.

Jak mohu AKCE využít?

Stačí být naším stávajícím uživatelem mobilních tarifů, nebo zákazníkem, který dokončí aktivaci tarifu v průběhu března. Automaticky pak získáte 100 volných minut do všech sítí v ČR. Tyto volné minuty můžete čerpat v měsíci březnu. Budou přiděleny na VoIP tarify ECONOMY a COMFORT, které dostává každý náš zákazník mobilních tarifů k dispozici zdarma. Pokud byste je náhodou neměli ve své zákaznické zóně, rádi vám je zdarma aktivujeme – stačí, když nám napíšete.

Co je to VoIP a jak jej používat?

Technologie VoIP využívá jako přenosovou trasu internet, který je dnes téměř všude. Získáte číslo klasické pevné linky, na které se vám každý dovolá. Využívat můžete nejen pevné či bezdrátové telefonní přístroje, ale také chytré mobilní telefony, počítače, notebooky či tablety. Tuto „pevnou“ linku si můžete vzít kdykoli sebou. Rovněž lze využít funkci mobilní CLIP, kdy i při VoIP volání uvidí protistrana vaše mobilní telefonní číslo a vůbec tak nepozná, že voláte skoro zadarmo. K FAYN si můžete přenést i své stávající číslo pevné linky. 

Přečtěte si více o volání přes internet. Ještě nejste našimi zákazníky? Pak se podívejte na naše tarify.

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP