fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

AKCE: Přenos mobilního čísla ZDARMA

01.10.2014

Využijte časově omezené nabídky a přejděte k nám s Vaším stávajícím mobilním telefonním číslem. Za přenos čísla k nám nic nezaplatíte a ještě budete volat výhodněji, než u svého stávajícího operátora!

akceNa rozdíl od velké většiny ostatních virtuálních operátorů k nám můžete se svým číslem přejít zcela ZDARMA. A k tomu samozřejmě dostanete naprosto nepřekonatelné ceny za volání, SMS i mobilní internet. Možnost volání přes Internet ještě levněji, je pak unikátní službou společnosti FAYN. To vše bez dlouhých závazků a sankcí.

Zvolte si výhodný tarif, ponechejte si své telefonní číslo

Prohlédněte si naše mobilní tarify EXCLUSIVE, ULTRA, FAMILY, TOP, MEDIUM a BASIC. Pokud Vás zaujmou, rádi vás uvítáme mezi uživateli naší služby. Samozřejmě můžete ihned objednávat a během několika dnů volat s námi přiděleným číslem. Avšak budete-li si chtít ponechat své stávající mobilní číslo, je to možné a nezaplatíte za to nic navíc!

V případě zájmu o přenesení svého stávajícího mobilního čísla do naší sítě si musíte nejprve zažádat u svého stávajícího operátora o číslo ČVOP a s ním následně u nás učiníte objednávku tarifu. Stávající zákazníci mohou využít objednávku přes svou zákaznickou zónu. Detailní návod, jak přejít se svým mobilním číslem k nám, najdete zde

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP