fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

AKCE prodloužena: Přenos pevné k nám jen za 699 korun

01.01.2016

Po celý prosinec a leden si můžete objednat přenos čísla pevné linky k nám jen za 699 korun včetně daně.

AKTUALIZACE: Vzhledem k velkému zájmu a přínosu pro naše zákazníky jsme se rozhodli ponechat sníženou cenu přenosu čísla pevné linky k nám trvale!

Původní cena přenosu čísla pevné linky činila 1573 korun. Nyní pouze 699 korun s daní! Pokud jste dosud váhali s přenosem svého čísla pevné linky, nastala nejlepší doba! Pokud již jste naším zákazníkem, stačí v průběhu prosince objednat přenos dalšího čísla na váš účet pomocí tohoto odkazu:

Jsem stávající zákazník a mám zájem objednat přenos čísla pevné linky do sítě FAYN

A pozor! Dobré zprávy pokračují: Jestliže vy nebo někdo z vašich známých má číslo dosud vedené u společnosti O2, tak nyní u ní může vypovědět smlouvu bez sankce. Dle názoru ČTÚ mění totiž podmínky služby takovým způsobem, že na výpověď bez sankce nárok vzniká.

Nic podobného se vám u nás nestane. Služby pevné linky přes internet poskytujeme od roku 2002 a vždy zde nabízíme to nejlepší možné. 

Naše VoIP tarify pro pevnou jsou jednoduché a BEZ ZÁVAZKU:

  • SIMPLE je zcela bez paušálu.
  • SPECIAL nabízí za 99 korun neomezené volání na pevné linky.
  • SUPER nabízí za 299 korun neomezené volání do všech sítí.

Prohlédněte si detaily našich tarifů a vyberte si. Přenos čísla si zvolíte v rámci objednávky tarifu. Anebo také ne, chcete-li ušetřit, přidělíme vám nové číslo pevné linky zcela ZDARMA. 

Podmínky akce: Snížená cena přenosu čísla pevné linky je platná pro všechny objednávky učiněné v prosinci a lednu 2015. Další informace o přenosech čísel najdete zde. Pro užití služby pevné linky přes internet (VoIP) je nutné disponovat internetovým připojením a vhodným telefonním přístrojem, chytrým mobilem, tabletem či počítačem. Ano, čtete správně, svou pevnou sebou můžete nosit i v mobilu. 

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP