fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

ČTÚ v září sníží propojovací poplatky o 50%, FAYN zlevňuje již nyní

15.08.2012

Tisková zpráva 08/2012

 

Brno, 15. srpna 2012. Přední český poskytovatel telefonování přes Internet FAYN Telecommunications se rozhodl zareagovat na zářijové snížení propojovacích poplatků do mobilních sítí s předstihem. Již nyní přichází s novými tarify, které z nové ceny za propojení vycházejí. Minuta hovoru do mobilní sítě začíná na 45 haléřích.

Chtěli jsme být první, kdo nízkou cenu za volání nabídne, a to se podařilo.“, uvedl Ing. Jiří Hlavenka, jednatel společnosti  FAYN Telecommunications s.r.o. „Zlevnění chápu jako vstřícný krok Českého telekomunikačního úřadu, od kterého si slibuji další výrazný růst levného internetového telefonování v České republice.“, dodal Jiří Hlavenka.

Nové tarify se nazývají: START, POHODA, PADESÁTNÍK a NAPLNO. Podrobné informace získáte na webových stránkách FAYNu – www.fayn.cz nebo na infolince 840 111 117.

Společnost FAYN Telecommunications s.r.o. byla založena v roce 2002 a je jedním z největších VoIP (Voice over Internet Protocol) operátorů v České republice. FAYN těží z velkého zájmu o levné telefonování, a částečně také z nespokojenosti zákazníků s nabídkou tuzemských mobilních operátorů.

FAYN dodává pevné i mobilní telefony a s pomocí volně šiřitelných VoIP aplikací, je možné telefonovat také ze zařízení iPhone či Android, s využitím Wi-Fi nebo 3G sítě. Hovory v rámci sítě FAYN jsou zcela zdarma.

Kontakt pro více informací:

Zdeněk Stejskal
obchodní ředitel FAYN Telecommunications s.r.o.
tel.: +420 602 100 951
e-mail: zdenek.stejskal@fayn.cz

 

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP