fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Dostupnost LTE na našich SIM kartách

07.04.2017

Technologie mobilního internetu LTE je nyní dostupná na všech našich SIM.

Zpřístupnili jsme technologie LTE na všech našich SIM kartách. Všechny naše SIM jsou na tuto technologii již připraveny, není nutné je měnit.

LTE je technologie pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. Oproti předchozím technologiím dosahuje vyšších rychlostí a nižší odezvy. Tuto technologii musí podporovat i mobilní telefon. V současnosti je pokrytí sítí LTE širší, než u předchozích technologií. Znamená to tedy lepší dostupnost rychlého mobilního internetu pro naše zákazníky.

Došlo k plošnému zpřístupnění technologie všem našim zákazníkům bez příplatku (balíčky dat jsou nadále zpoplatněny, nezpoplatňujeme přístup k technologii, jako je běžné u některých konkurenčních operátorů). Váš telefon musí technologii LTE podporovat, aby ji mohl využít. I nadále jsou podporovány dosavadní technologie, takže není nutné přístroj měnit. 

Mapu pokrytí naleznete na níže uvedeném odkazu. Pro správné zobrazení zvolte položku Operátor jako Vodafone a Pásmo jako LTE-800: http://lte.ctu.cz/pokryti/pokryti/pokryti/pokryti/

Online zákaznická podpora

Novinky

25.10.
2017

Aktuálně: 15 % sleva na tarif OPTIMA a nový výhodný tarif s daty REMIX

Máme pro vás tip na dva mimořádně výhodné tarify – oblíbený tarif OPTIMA za akční cenu a také doporučeníhodný...

27.09.
2017

Přijmeme pracovníka zákaznického centra

Hledáme fayn pracovníka, který udělá vždy maximum pro podporu stávajících nebo nových zákazníků. ...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP