fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Dostupnost LTE na našich SIM kartách

07.04.2017

Zpřístupnění technologie mobilního internetu LTE očekáváme v průběhu června.

V průběhu června dojde k zpřístupnění technologie LTE na všech našich SIM kartách. Všechny naše SIM jsou na tuto technologii již připraveny, nebude nutné je měnit.

LTE je technologie pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. Oproti předchozím technologiím dosahuje vyšších rychlostí a nižší odezvy. Tuto technologii musí podporovat i mobilní telefon. V současnosti je pokrytí sítí LTE širší, než u předchozích technologií. Znamená to tedy lepší dostupnost rychlého mobilního internetu pro naše zákazníky.

Předpokládáme plošné zpřístupnění všem našim zákazníkům bez příplatku. V tuto chvíli však upozorňujeme, že uvedené informace jsou předběžné a mohou se změnit. Další detaily budeme publikovat, jakmile to bude možné.

Mapu pokrytí naleznete na níže uvedeném odkazu. Pro správné zobrazení zvolte položku Operátor jako Vodafone a Pásmo jako LTE-800: http://lte.ctu.cz/pokryti/pokryti/pokryti/pokryti/

Online zákaznická podpora

Novinky

07.04.
2017

Dostupnost LTE na našich SIM kartách

Zpřístupnění technologie mobilního internetu LTE očekáváme v průběhu června. V průběhu června dojde k...

02.04.
2017

Dobíjení kreditu na všech poštách

Představujeme novou možnost rychlého dobíjení kreditu na všech poštách v ČR. Rozšiřujeme dosavadní...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP