fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

FAYN nabídl v aukci nejlepší mobilní tarif pro občany Nového Města na Moravě

07.12.2017

Zvítězili jsme ve veřejné soutěži o nabídku mobilních tarifů občanům Nového Města na Moravě (NMNM). Jedná se o první úspěšně dokončenou soutěž tohoto druhu v ČR. 

FAYN se v říjnu letošního roku zapojil do veřejné soutěže Nového Města na Moravě, kde nabídnul ty nejlepší mobilní tarify obyvatelům města. V prosinci byl návrh zastupiteli města schválen. Vítězné tarify FAYN budou obyvatelům k dispozici od začátku ledna 2018.

Zájemci o tarify z Nového Města na Moravě mohou zjistit více a objednávat online zde

Konkrétně jde o 3 mobilní tarify s volnými minutami, SMS zprávami a volitelně s datovými balíčky. Mezi tarify bude možné přecházet a volitelně si každý zákazník bude moci aktivovat mobilní data dle svých preferencí. Smlouva bude uzavírána na dobu určitou v trvání 1 rok. 

FAYN využije s městem dohodnutou propagaci například ve zpravodaji, na sociálních sítích a webu NMNM tak, aby občany se svou nabídkou oslovil. Kromě online objednávek bude také FAYN své služby prezentovat a vysvětlovat občanům přímo v Novém Městě na Moravě v termínech, které budou dopředu oznámeny. 

Více informací naleznete v tiskové zprávě. Dále odkazujeme na Obchodní podmínky, vzor Smlouvy a ceník tarifu B, tarifu C a tarifu D.  

Online zákaznická podpora

Novinky

01.01.
2018

Změny v termínech výpovědí a přenosů čísel 02/2018

V návaznosti na novelu Zákona o elektronických komunikacích upozorňujeme na změny v termínech výpovědí a přenosů...

07.12.
2017

FAYN nabídl v aukci nejlepší mobilní tarif pro občany Nového Města na Moravě

Zvítězili jsme ve veřejné soutěži o nabídku mobilních tarifů občanům Nového Města na Moravě (NMNM). Jedná se o...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP