fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Nový neomezený VoIP tarif SUPER

06.02.2014

Nejlevnější neomezený tarif na trhu, navíc bez závazků a pro všechny. To je tarif fayn SUPER! 

Měsíční poplatek za tarif SUPER činí 299 Kč s DPH, přičemž nejbližší konkurent nabízí neomezený tarif za cenu o dvě stě korun vyšší. Pokud si tarif SUPER aktivujete, získáte možnost neomezeného volání do všech českých mobilních i pevných sítí, aniž by byl znevýhodněn jakoukoli dlouhodobou smlouvou na dobu určitou či omezen jinými faktory podmiňujícími jeho aktivaci. Nový tarif SUPER byl navržen pro nejširší skupinu zákazníků – od koncových uživatelů až po podnikatele či malé firmy.

Tarif SUPER využívá jako přenosovou trasu téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), nejen doma, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat mnoho zařízení, jako pevné telefony, mobilní chytré telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SUPER je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém je uživatel neustále k zastižení. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního přístroje uživatele.

Neomezený tarif SUPER je koncipován pro zákazníky z řad koncových uživatelů a menších firem. V žádném případě nebudeme omezovat uživatele, kteří provolají bez problémů i tisíce minut*. Avšak pro call centra nebo organizacím s potřebou využívat pobočkové ústředny jsme připraveni vždy nabídnout individuální tarif za bezkonkurenční cenu. 

Prohlédněte si naše tarify, jistě si vyberete!

 

*Abychom mohli tarif nabídnout všem, budeme v rámci FUP hlídat hranici 3 000 provolaných minut. Nad ni můžeme provoz zpoplatnit. Nicméně každého takového zákazníka budeme kontaktovat a řešit s ním tarif na míru individuálně.

 

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP