fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Snižujeme ceny roamingových služeb a upravujeme VOP

29.04.2016

Od 30. 4. 2016 vejdou v platnost nové, výrazně nižší, ceny našich roamingových mobilních služeb.

Snížení cen se týká roamingu ve všech zemích Evropské unie. Roli hrají i volné jednotky, které máte v rámci svého tarifu. Ano, i volné jednotky platné v ČR (jednotky platné pro všechny mobilní sítě ČR) budete moci zužitkovat v zahraničí.

Cena roamingu je nově tvořena cenou jednotky v ČR a příplatkovou složkou. Příplatky jsou stanoveny takto:

  •           1,659 Kč s DPH za minutu volání
  •           0,50 Kč s DPH za SMS
  •           1,659 Kč s DPH za 1 MB mobilních dat
  •           cena příchozího hovoru je stanovena na 0,378 Kč s DPH za minutu

Tedy pokud máte k dispozici volné jednotky svého tarifu a jste v roamingu EU, pak platíte pouze uvedený příplatek. Pokud volnou jednotku nemáte, zaplatíte cenu jednotky platnou v ČR a k ní příplatek.

Příklad 1: Jsem v Německu a volám do České republiky (nebo kamkoli jinam do EU). Mám tarif faynTOP a mám volné minuty. Pak za minutu volání zaplatím 1,659 Kč. Pokud volné minuty nemám, zaplatím za minutu 1 Kč + 1,659 Kč, tedy 2,659 Kč s daní.

Ceny příplatků se mohou měnit dle aktuálního kurzu EUR-CZK. Ceny příplatků jsou platné od 30. 4. 2016 pro všechny naše mobilní tarify. Konkrétní detailní ceníky tarifů naleznete zde: faynBASIC, faynMEDIUM, faynTOP, faynFAMILY, faynULTRA, faynEXCLUSIVE, případně v archivu tarifů. Ceny roamingu jsou regulovány dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2015/2120, kterým se mění nařízení (EU) č. 531/2012 o roamingu ve veřejných mobilních komunikačních sítích v Unii.

Změna Veřejných obchodních podmínek

Dále oznamujeme změnu našich Veřejných obchodních podmínek, kdy na základě novelizace Občanského zákoníku 89/2012 Sb. doplňujeme bod 20.12. ve znění:

K mimosoudnímu řešení spotřebitelských sporů z kupní smlouvy je příslušná Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869, internetová adresa: http://www.coi.cz. Tento bod se nevztahuje na telekomunikační služby, ale například na prodej zboží.  

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP