fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

V roamingu jako doma

14.05.2017

Od 15. 6. budou zrušeny roamingové příplatky v rámci EU. Služby budou čerpány za stejných podmínek, jako doma.

Ceny

V níže uvedených zemích budete moci užívat služby od 15. 6. za stejných podmínek, jako v ČR. Tedy využijete případné volné jednotky a zakoupené balíčky mobilních dat (internetu). Dále i ceny jednotek jako takové (volání a SMS) budou stejné, jako v ČR.

Aktualizované ceníky všech tarifů naleznete v sekci Podrobný ceník

Kde

Nový přístup k roamingu se týká zemí Evropského hospodářského prostoru: Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Francouzská Guayana, Gibraltar, Guadeloupe, Guernsey, Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, ostrov Man, Martinik, Mayotte, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Reunion, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Vatikán, Velká Británie.

Kdy

Podmínky změníme na všech našich mobilních tarifech k 15. 6. Nebudeme zavádět speciální roamingové tarify. Roaming lze využívat na všech našich SIM kartách. Přečtěte si prosím více o tom, jak roaming využívat.

Výjimky

V rámci roamingu se volání do vlastní sítě považuje za volání do sítě jiného operátora. Tedy pokud máte tarif s voláním ve vlastní síti zdarma, nebo s balíčkem minut pouze do vlastní sítě, této výhody není využíváno, ale jednotky se čerpají z volných jednotek do všech sítí, nebo jsou zpoplatněny jako volání do ostatních národních sítí.
Běžný uživatel pak žádné další výjimky nepocítí. V atypických případech může být uplatněna sada pravidel a procesů sloužících jako ochrana proti zneužívání služby. Tyto případy se řídí Pokyny SDRUŽENÍ BEREC k Nařízení (EU) 531/2012, ve znění Nařízení (EU) 2015/2120 a Prováděcímu nařízení Komise (EU) 2016/2286 (Pokyny pro maloobchodní roaming), zejména sekce D a E. 

Změna roamingu Andorry a Švýcarska

V souvislosti se změnou podmínek roamingu dochází i k další změně. Andorra a Švýcarsko se ke stejnému datu přesouvají do roamingové Zóny 2. 

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP