fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Vyúčtování faktur (aktualizace)

23.05.2013

Pokud platíte za naše služby zpětně (tedy na základě vystavené faktury), během pátku 24. 5. 2013 Vám přišla faktura. Ovšem za březen a následně ve druhém e-mailu dne 25. 5. za duben. První fakturu prosím ignorujte, máte ji s největší pravděpodobností již zaplaecnou. Podstatná je faktura za duben v druhém e-mailu

Za drobné prodlení se omlouváme. Vyúčtování nám vzhledem k dočasnému provozu dvou systémů zabralo více času. Předzvěstí intenzivní práce na zlepšování našich služeb budiž přehlednější informace o přidělených volných minutách, než tomu na fakturách bylo v minulosti. 

V ojedinělých případech se může stát, že na faktuře najdete nějaký nesoulad. Pokud jste již psali požadavek na fakturace@fayn.cz, vyčkejte prosím reakce zákaznické podpory. Tamtéž se též můžete obrátit s hlášením nových dotazů na vyúčtování. 

Online zákaznická podpora

Novinky

01.07.
2018

Výpadek dobíjení kreditu přes PayU

1. 7. nastal výpadek dobíjení kreditu pomocí platební brány PayU. Dobíjení přímo převodem na náš účet bylo funkční,...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc. A...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP