fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Co je VoIP > VoIP operátor: Volejte neomezeně za 269 Kč!

VoIP operátor: Volejte neomezeně za 269 Kč!

Volejte s VoIP operátorem FAYN neomezeně! VoIP volání je moderní způsob telefonování, který vám ušetří účet za telefon doma, v kanceláři a prostřednictvím chytrých telefonů i na cestách!

VoIP operátor Vám zajistí levné ceny volaní přes Internet při zachování uživatelského komfortu. Pro levné volání můžete využít klasického telefonu nebo chytrého mobilu. Volání přes Internet je pro každého.

Proč využít služeb VoIP operátora?

Kompletně nahradí pevnou linku - S VoIP operátorem můžete zrušit pevnou telefonní linku doma i v kanceláři. Nabídneme Vám telefonní přístroje pro VoIP nebo můžete využít stávající, na které jste zvyklí (s použitím VoIP brány).

Více o telefonech pro VoIP

 

Snížíte účet za volání z mobilu – Máte chytrý telefon? Pak můžete telefonovat za neuvěřitelně nízké ceny i z mobilu! VoIP volání podporuje většina současných chytrých telefonů. Vždy, když jste v dosahu wifi sítě, voláte za minimální ceny přes VoIP! 

Více o mobilní VoIP

 

Levné volání do zahraničí – VoIP operátor nabízí i výhodné ceny volání do zahraničí. Voláte na Slovensko, do Německa, do USA či do Anglie? V každém případě ušetříte. Na pevné linky za méně než korunu za minutu!

Více o volání do zahraničí

 

Volání zdarma v rodině či kanceláři – A to nejlepší nakonec! Doporučte VoIP svým známým nebo kolegům a můžete si povídat donekonečna. Mezi VoIP čísly totiž voláte úplně zadarmo. Automaticky, bez nutnosti platit za speciální balíček nebo potřeby vybrat tato čísla dopředu. V rámci sítě VoIP operátora neplatíte za volání nikdy.

Více o volání zdarma

Nečekejte a využijte levného volání!

S VoIP operátorem FAYN ušetří každý. Vyberte si z nabídky tarifů ten, který Vám nejvíce vyhovuje, a volejte levně už zítra! Žádné dlouhodobé úvazky, žádné smlouvy na dobu určitou. Vybrat si můžete dokonce i tarif bez paušálu (ZERO)!

Kontaktujte nás

Máte nejasnost, nevíte si rady? Rádi Vám s problémem pomůžeme na Zákaznické lince 910 25 25 25.

Chcete si objednat VoIP?

  • Vyberte si nejvhodnější tarif z naší nabídky.
  • Po objednání zvoleného tarifu Vám aktivujeme telefonní účet. Přidělíme Vám vlastní telefonní číslo, ze kterého můžete volat do všech mobilních i pevných sítí po celém světě. Na toto číslo Vám také může kdokoliv volat (z internetových i klasických telefonních čísel)
  • Pomocí jednoduchého obrázkového návodu připojíte k internetu telefonní zařízení a můžete ihned volat.

* Uvedené ceny jsou včetně DPH 21 %. 

Online zákaznická podpora

Novinky

09.01.
2019

Nový výhodný tarif pro nízkou spotřebu

Po nedávném znovuzavedení neomezeného tarifu významně inovujeme i nejlevnější mobilní tarif.  Nový...

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně