fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Profesionální služby pro živnostníky, firmy a organizace
Online zákaznická podpora
Online zákaznická podpora
Naše vybrané reference
 

FAYN Individual – Pro živnostníky, firmy a organizace

Služby Fayn pro podnikatele a firmy

Nabízíme služby na míru živnostníkům, firmám a organizacím. Máme pro vás řešení začínající jedním telefonním číslem a profesionálním call-centrem konče, bez závazků a skrytých poplatků. 

Tarify pro firmyHlasové služby

Jeden tarif Individual na všechno. U nás nemusíte platit za každé číslo zvlášť. Stačí jednou a získáte v základní nabídce tarif až pro 100+ čísel a 25+ souběžných hovorů. Bez závazků. Samozřejmě si k nám můžete přenést i svá stávající čísla. Pro vaši stávající ústřednu nebo CRM systém máme SIP trunk.  

ústředny

Ústředny

Komunikujte efektivně! Ústředna vám přinese chytré časové plány, uvítací hlášky, hlasové rozcestníky, předávání hovorů, záznam hovorů, spojení s mobilními telefony, statistiky provozu, napojení na další systémy a mnoho dalšího. Dodáme vám virtuální ústřednu bez starostí anebo v případě zájmu hardwarovou ústřednu

zahraniční telefonní čísla

Zahraniční telefonní čísla 

Potřebujete se přiblížit vašim zahraničním zákazníkům, nebo proniknout na zahraniční trhy? Nabízíme možnost získat zahraniční číslo nejen ze zemí EU, ale například také z USA, Kanady, Brazílie nebo Švýcarska. Dohromady lze vybíraz z několika desítek destinací. 

barevné linky 800, 840

Zelená linka 800 

I vaše zákaznická linka může být pro vaše klienty zdarma. I když se zdá, že všichni mají neomezené tarify a volají zdarma, není tomu tak. Zelené číslo zákazníka potěší a demonstruje sílu vaší firmy. Nabízíme také další barevné linky, například linku 840

systémy zákaznické péče - chat, helpdesk, ticketovací systémy

Systém zákaznické péče

Využívat v komunikaci pouze e-mail a telefon není efektivní. Zákazníkům je třeba se řádně a včas věnovat. Proto vám můžeme pomoci s helpdeskovým (tiketovacím) systémem. Každý příchozí telefonát se promění v tiket, každý požadavek zákazníka (e-mailový, chat, objednávka...) bude dostupný více pracovníkům ke spolupráci a neztratí se. Zjistěte více, jak si poradit s efektivní komunikací...
 

Nejste si jisti? Jsme připraveni vám poradit a vše pomůžeme realizovat. Více na adrese obchod@fayn.cznebo volejte číslo 530 330 240.

Novinky

01.12.
2020

Snižujeme ceny mobilních dat a tarifu REMIX

Oznamuje snížování cen mobilních datových balíčků, u denního balíčku pak navýšení kapacity za stávající cenu....

12.05.
2020

Nové ceny volání a SMS z ČR do EU

Nižší ceny volání z Česka do EU vstupují v platnost k 15. 5. 2020. Maximální ceny, které je možné dle nové...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně