fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

AKCE: Přenos mobilního čísla ZDARMA

01.10.2014

Využijte časově omezené nabídky a přejděte k nám s Vaším stávajícím mobilním telefonním číslem. Za přenos čísla k nám nic nezaplatíte a ještě budete volat výhodněji, než u svého stávajícího operátora!

akceNa rozdíl od velké většiny ostatních virtuálních operátorů k nám můžete se svým číslem přejít zcela ZDARMA. A k tomu samozřejmě dostanete naprosto nepřekonatelné ceny za volání, SMS i mobilní internet. Možnost volání přes Internet ještě levněji, je pak unikátní službou společnosti FAYN. To vše bez dlouhých závazků a sankcí.

Zvolte si výhodný tarif, ponechejte si své telefonní číslo

Prohlédněte si naše mobilní tarify EXCLUSIVE, ULTRA, FAMILY, TOP, MEDIUM a BASIC. Pokud Vás zaujmou, rádi vás uvítáme mezi uživateli naší služby. Samozřejmě můžete ihned objednávat a během několika dnů volat s námi přiděleným číslem. Avšak budete-li si chtít ponechat své stávající mobilní číslo, je to možné a nezaplatíte za to nic navíc!

V případě zájmu o přenesení svého stávajícího mobilního čísla do naší sítě si musíte nejprve zažádat u svého stávajícího operátora o číslo ČVOP a s ním následně u nás učiníte objednávku tarifu. Stávající zákazníci mohou využít objednávku přes svou zákaznickou zónu. Detailní návod, jak přejít se svým mobilním číslem k nám, najdete zde

Online zákaznická podpora

Novinky

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc....

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezená mobilní data