fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Aktuálně: 15 % sleva na tarif OPTIMA a nový výhodný tarif s daty REMIX

25.10.2017

Máme pro vás tip na dva mimořádně výhodné tarify – oblíbený tarif OPTIMA za akční cenu a také doporučeníhodný REMIX, který kombinuje volné minuty, SMS a DATA. 

Společnost FAYN Telecommunications byla založena v roce 2002, takže slavíme již 15 let na trhu. Proto jsme se rozhodli snížit cenu našeho nejoblíbenějšího tarifu OPTIMA o 15 %. A to jak pro nové zákazníky, tak pro ty stávající. 

Sleva na tarif OPTIMA

Cena měsíčního poplatku mobilního tarifu OPTIMA bude od 1. 11. 2017 do 28. 2. 2018 nastavena na 173 korun. Tedy o 15 % méně, než doposud. Akční cena bude platit jak pro nově aktivované SIM karty, tak automaticky i pro stávající uživatele tohoto tarifu. 

Tarif OPTIMA je oblíbený díky velké porci volných jednotek do všech sítí za dobrou cenu. Mobilní data si k němu lze objednat kdykoli v zákaznické zóně. Jako vždy u FAYNu jej lze využívat v režimu dobíjení kreditu nebo na fakturu. A vždy bez závazku. Prohlédněte si detaily tarifu OPTIMA

Dokonale namíchaný moderní tarif REMIX

Dokonalý mix nejoblíbenějších surovin: 100 volných minut a 20 volných SMS. Samozřejmě do všech sítí. K tomu mobilní internet 500 MB (případně 1000 MB). A pro labužníky přibalíme navíc nejlevnější internetové volání s dalšími 20 volnými minutami. To vše každý měsíc pouze za 249 korun s daní a jako vždy u nás – bez závazků! 

Jen v tomto našem tarifu získáte jak výhodné volání a SMS, tak i mobilní internet za nejlepší cenu. Tarif s 500 MB dat stojí 249 korun s daní, případně lze zvolit totožnou konfiguraci s 1000 MB dat za 349 korun. Velikost datového balíčku si lze měnit v zákaznické zóně na měsíční bázi. Prohlédněte si detaily tarifu REMIX

 
alt
 
Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně