fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

ČTÚ v září sníží propojovací poplatky o 50%, FAYN zlevňuje již nyní

15.08.2012

Tisková zpráva 08/2012

 

Brno, 15. srpna 2012. Přední český poskytovatel telefonování přes Internet FAYN Telecommunications se rozhodl zareagovat na zářijové snížení propojovacích poplatků do mobilních sítí s předstihem. Již nyní přichází s novými tarify, které z nové ceny za propojení vycházejí. Minuta hovoru do mobilní sítě začíná na 45 haléřích.

Chtěli jsme být první, kdo nízkou cenu za volání nabídne, a to se podařilo.“, uvedl Ing. Jiří Hlavenka, jednatel společnosti  FAYN Telecommunications s.r.o. „Zlevnění chápu jako vstřícný krok Českého telekomunikačního úřadu, od kterého si slibuji další výrazný růst levného internetového telefonování v České republice.“, dodal Jiří Hlavenka.

Nové tarify se nazývají: START, POHODA, PADESÁTNÍK a NAPLNO. Podrobné informace získáte na webových stránkách FAYNu – www.fayn.cz nebo na infolince 840 111 117.

Společnost FAYN Telecommunications s.r.o. byla založena v roce 2002 a je jedním z největších VoIP (Voice over Internet Protocol) operátorů v České republice. FAYN těží z velkého zájmu o levné telefonování, a částečně také z nespokojenosti zákazníků s nabídkou tuzemských mobilních operátorů.

FAYN dodává pevné i mobilní telefony a s pomocí volně šiřitelných VoIP aplikací, je možné telefonovat také ze zařízení iPhone či Android, s využitím Wi-Fi nebo 3G sítě. Hovory v rámci sítě FAYN jsou zcela zdarma.

Kontakt pro více informací:

Zdeněk Stejskal
obchodní ředitel FAYN Telecommunications s.r.o.
tel.: +420 602 100 951
e-mail: zdenek.stejskal@fayn.cz

 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně