fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Dárek: Tarif STREAM bude v prosinci NEOMEZENÝ

26.11.2013

Všichni uživatelé tarifu STREAM budou moci volat v prosinci neomezeně. Bez jakýchkoli dalších poplatků. Využijte této mimořádné nabídky i vy!

Tarif STREAM obsahuje standardně 250 volných minut do všech sítí, každá další provolaná minuta vyjde na 0,49 Kč do mobilních sítí, resp. 0,36 Kč při volání na pevné linky. Měsíční poplatek za tarif STREAM činí 239 Kč s DPH. Tento tarif bude v prosinci nastaven všem jeho uživatelům jako neomezený, tedy s neomezeným voláním do všech českých mobilních i pevných sítí. Akce je určena pro běžné volání domácností i firem a pro její využití není třeba provádět žádná doplňková nastavení – akce bude 1. prosince aktivována všem uživatelům tarifu STREAM automaticky, a stejně tak ukončena k půlnoci 31. prosince. Po vyhodnocení akce nabídneme neomezený tarif jako samostatný produkt. 

FAYN poskytuje všechny své tarify i formou předplaceného kreditu, prosincovou nabídku mohou tedy velmi snadno využít nejen stávající uživatelé, ale i noví zákazníci. Objednání a zřízení tarifu je otázkou minut, vše probíhá online, následně stačí dobít kredit a disponovat jím na začátku měsíce, kdy je tarif aktivován. Také uživatelé jiných tarifů společnosti FAYN mohou snadno přejít na STREAM a čerpat během prosince neomezené telefonní služby.

 

CHCI SI OBJEDNAT TARIF STREAM
nebo CHCI PŘEJÍT Z JINÉHO TARIFU NA STREAM

 


 

Podmínky služby se řídí standardními, aktuálně platnými obchodními podmínkami. Pro přidělení plnohodnotného tarifu STREAM s prosincovou akcí neomezeného volání v českých pevných a mobilních sítích je třeba disponovat na účtu dostatečným kreditem na stržení paušálu k 1.12., nebo mít platnou smlouvu pro platbu fakturou. Pro přechod z jiného tarifu pište požadavek na info@fayn.cz.

 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně