fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Mobilní Internet ZDARMA: Dárek pro nové i stávající zákazníky

23.06.2014

V tomto týdnu si můžete aktivovat balíček mobilního internetu na měsíc ZDARMA. Akce platí pro stávající zákazníky bez internetu i pro ty nové, kteří k nám v tomto období přejdou. Vyzkoušejte si online mobilitu i Vy!

Tato mimořádná nabídka platí pro všechny jednorázové aktivace 150MB měsíčního balíčku mobilního internetu provedené v období od 23. června do 29. června. Využít ji mohou všichni uživatelé tarifů PREMIUM, ULTRA, FAMILY, TOP a MEDIUM.

Co je to mobilní Internet?

Mobilní Internet najde uplatnění zejména v chytrých mobilních telefonech nebo tabletech. Na cestách tak můžete být vždy online a sdílet zážitky na Facebooku, řešit e-maily, nebo prohlížet webové stránky. Zejména v časech dovolených jde o neocenitelného pomocníka, který Vám na cestách doporučí nejbližší restauraci, půjčovnu lodí, nebo zajímavé muzeum. Že ještě nemáte chytrý mobil? Máme v nabídce výhodné ověřené modely (záložka Mobilní telefony). 

Jak si aktivovat Internet ZDARMA?

Aktivovat 150MB balíček mobilního internetu můžete v zákaznické zóně muj.fayn.cz. Z hlavního menu zde vyberete položku Nastavení a následně v levém postranním menu položku Mobilní data. Pro konkrétní linku pak stisknete tlačítko Upravit. Následně u položky „Mobilní internet - 150MB…“ stisknete tlačítko Objednat. Aktivace následně chvíli trvá a přijde vám informační SMS o dokončení aktivace. Tímto postupem získáte jednorázově jeden měsíční 150MB balíček na měsíc zdarma.

Aktivace balíčku mobilního internetu v muj.fayn.cz

Jak si nastavit Internet v mobilu či tabletu?

Na stejném místě, kde jste si internetový balíček aktivovali, si můžete nechat poslat speciální SMS zprávu zdarma, která Vám automaticky vše potřebné v mobilu či tabletu nastaví. Konkrétně jde o volbu Konfigurace MMS a mobilního internetu. Případně si můžete přístroj nastavit sami podle našeho návodu na adrese http://www.fayn.cz/pece-a-podpora/navody-a-nastaveni/ hned v první záložce (kapitole).

Podrobné podmínky akce

Akce platí v období od 23. 6. 2014 12:00 do 29. 6. 2014 24:00. Balíček mobilního internetu pro ČR o velikosti 150 MB a platnosti jeden měsíc lze v tomto období objednat v zákaznické zóně za cenu 0 Kč. Balíček je jednorázový, po skončení měsíční lhůty nebude automaticky obnoven. Po vyčerpání 150 MB klesne rychlost internetu do konce období na 20 kb/s. Akce platí pro linky s tarify PREMIUM, ULTRA, FAMILY, TOP a MEDIUM. Pro každou linku můžete akce využít pouze jednou. Pokud jste již měli internetový balíček 150 MB aktivován před touto akcí, nelze této nabídky využít. 

Online zákaznická podpora

Novinky

09.01.
2019

Nový výhodný tarif pro nízkou spotřebu

Po nedávném znovuzavedení neomezeného tarifu významně inovujeme i nejlevnější mobilní tarif.  Nový...

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně