fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Nové znění obchodních podmínek FAYN

06.01.2014

Dovolujeme si představit vám nové Všeobecné obchodní podmínky pro poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací (dále VOP).

Ve VOP reagujeme na změny Občanského zákoníku a dále na novelizaci Zákona o elektronických komunikacích. Dochází k doplnění nebo úpravám zejména následujících podmínek:

  • V článku VOP 8.1.4. vyplývá nutnost informovat o změnách Smlouvy, Ceníku a Všeobecných podmínek, a to nejméně 1 měsíc před nabytím účinností změn, avšak pouze v případě podstatné změny smluvních podmínek nebo v případě změny smluvních podmínek, která pro Účastníka představuje jejich zhoršení, a současně ho informovat o jeho právu ukončit Smlouvu ke dni nabytí účinnosti takové změny bez sankce.
  • V článku VOP 18.5. je umožněno elektronické doručování dokumentů oběma stranám smluvního vztahu.
  • V článku VOP 18.8. upravujeme výši úhrady Odstupného při ukončení smlouvy na dobu určitou před uplynutím doby trvání. A to na maximálně jednu pětinu součtu zbývajících měsíčních paušálů zbývajících do konce sjednané doby trvání.

Současně s novými VOP vstupují v platnost nové Ceníky pro aktuální tarify fayn TOP, fayn MEDIUM, fayn BASIC, fayn STREAM, fayn STYL a fayn SIMPLE. Došlo ke grafickým úpravám, lepšímu odlišení cen internetového a GSM volání, přibyly položky zaslání tištěné faktury, identifikace účastníka uskutečňujícího zlomyslná volání a zveřejnění čísla v telefonním seznamu. Ceny hovorného se nemění. 

Stávající zákazníci mohou v případě nesouhlasu s novými smluvními dokumenty vypovědět smluvní vztah do 8.2.2014 dle standardního postupu bez sankce. V opačném případě souhlasí se změnou smluvních dokumentů. Pro budoucí zákazníky platí nové smluvní dokumenty dnem vyhlášení, od 6.1.2014.

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně