fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Nový neomezený VoIP tarif SUPER

06.02.2014

Nejlevnější neomezený tarif na trhu, navíc bez závazků a pro všechny. To je tarif fayn SUPER! 

Měsíční poplatek za tarif SUPER činí 299 Kč s DPH, přičemž nejbližší konkurent nabízí neomezený tarif za cenu o dvě stě korun vyšší. Pokud si tarif SUPER aktivujete, získáte možnost neomezeného volání do všech českých mobilních i pevných sítí, aniž by byl znevýhodněn jakoukoli dlouhodobou smlouvou na dobu určitou či omezen jinými faktory podmiňujícími jeho aktivaci. Nový tarif SUPER byl navržen pro nejširší skupinu zákazníků – od koncových uživatelů až po podnikatele či malé firmy.

Tarif SUPER využívá jako přenosovou trasu téměř libovolný typ připojení k internetu (VoIP), nejen doma, ale i na cestách. V současnosti lze pro VoIP telefonování používat mnoho zařízení, jako pevné telefony, mobilní chytré telefony, počítače nebo tablety. Součástí tarifu SUPER je samozřejmě i tradiční telefonní číslo, na kterém je uživatel neustále k zastižení. Díky funkci Mobilní CLIP navíc volaná strana ani nemusí poznat, že příchozí hovor neprobíhá z mobilního přístroje uživatele.

Neomezený tarif SUPER je koncipován pro zákazníky z řad koncových uživatelů a menších firem. V žádném případě nebudeme omezovat uživatele, kteří provolají bez problémů i tisíce minut*. Avšak pro call centra nebo organizacím s potřebou využívat pobočkové ústředny jsme připraveni vždy nabídnout individuální tarif za bezkonkurenční cenu. 

Prohlédněte si naše tarify, jistě si vyberete!

 

*Abychom mohli tarif nabídnout všem, budeme v rámci FUP hlídat hranici 3 000 provolaných minut. Nad ni můžeme provoz zpoplatnit. Nicméně každého takového zákazníka budeme kontaktovat a řešit s ním tarif na míru individuálně.

 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně