fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > S chytrým telefonem ušetříte tisíce!

S chytrým telefonem ušetříte tisíce!

S chytrými telefony (tzv. smartphony) je volání přes Internet hračka. Většina nových mobilních telefonů má již nativního SIP klienta, není tedy potřeba stahovat do telefonu žádnou aplikaci pro volání přes Internet (VoIP). Jednoduchým nastavením mobilního telefonu můžete volat přes Internet kdykoliv máte v dosahu wi-fi nebo 3G síť. Pokud jste v dosahu internetové sítě, nabídne Vám telefon po vytočení čísla možnost zvolit, zda chcete volat přes Internet nebo přes mobilního operátora. S každým telefonním hovorem uskutečněným přes Internet tak šetříte peníze. 

S námi můžete přes Internet volat do všech mobilních sítí za 0,45 Kč bez DPH (0,54 Kč vč. DPH) za minutu. Mobilní operátoři si účtují mnohonásobně vyšší ceny (kolem 6 Kč/min) a na lepší cenu se dostanete pouze s drahým paušálem. Změnou mobilního operátora však nic nevyřešíte, jejich ceny jsou velmi podobné, v konečném důsledku tak ušetříte sotva pár korun. Podívejte se kolik můžete ušetřit když budete používat VoIP.

Pokud tedy chcete šetřit peníze a neomezovat se v telefonování, volejte přes Internet. 

Jak začít?

Stačí si v naší síti aktivovat telefonní účet s vhodným tarifem (rádi Vám s výběrem tarifu pomůžeme) a nastavit si mobilní telefon dle jednoduchého obrázkového návodu.

Nemáte ještě chytrý telefon a pouze zvažujete jeho koupi? Vyberte si z naší nabídky mobilní telefon HTC Wildfire S nebo HTC One V  . Telefon pro volání přes Internet nastavíme za Vás. Nemusíte se tak o nic starat a ihned můžete telefonovat.

Chci aktivovat telefonní účet        Chci koupit telefon

Online zákaznická podpora

Novinky

12.05.
2020

Nové ceny volání a SMS z ČR do EU

Nižší ceny volání z Česka do EU vstupují v platnost k 15. 5. 2020. Maximální ceny, které je možné dle nové...

28.02.
2020

Vyhlášení Obchodních podmínek k 1. 4. 2020

Oznamujeme platnost nových Všeobecných obchodních podmínek s účinností od 1. 4. 2020. Přechod k FAYN...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně