fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > FAYN mobilní a internetové volání

FAYN mobilní a internetové volání

Volání přes Internet patří budoucnost. Než ale bude Internet vždy a všude samozřejmostí, neobejdeme se bez klasického mobilního volání. FAYN proto nabízí obě technologie, takže budete vždy dostupní – za nejlepší ceny a s vysokým komfortem služeb. 

FAYN virtuální mobilní operátor

Poskytujeme takové služby, které znáte od všech ostatních mobilních operátorů. S naší SIM kartou vloženou v mobilním telefonu můžete volat, posílat SMS či MMS a samozřejmě se i připojit k internetu. Nejen v Česku, ale i v zahraničí. Oproti konkurenci za mimořádně příznivé ceny, bez dlouhých závazků a sankcí!

TIP: Prohledněte si naše mobilní kombinované a internetové tarify a také kompletní ceník

 

Volejte chytře přes Internet

Volání přes Internet brzy vytlačí všechny ostatní způsoby. Je to jediná svobodná cesta k nejlevnějším hlasovým službám. FAYN je prvním českým internetovým (VoIP) operátorem a na trhu působí již od roku 2002.

Rozhodli jsme se dát našim zákazníkům unikátní možnost kombinovat jak klasické mobilní, tak i VoIP volání. Kdykoli jste doma, v kanceláři nebo v kavárně s připojením na Internet (např. Wi-Fi), voláte za extrémně výhodné ceny přes Internet. Avšak pod svým mobilním, nebo druhým přiděleným telefonním číslem (vždy se Vám tedy půjde dovolat zpět). Pokud budete v terénu, využijete standardní mobilní služby (GSM), stále za naše velmi příznivé ceny.

TIP: Zjistěte, jak funguje VoIP na mobilu

 

Neomezené volání, Internet, přenos čísla

Vyberete-li si některý z našich kombinovaných tarifů, můžete si k němu přikoupit doplňkové služby – například Internet do mobilu. Dále nabízíme balíček neomezeného volání v GSM síti FAYN. Zcela ZDARMA a NEOMEZENĚ pak můžete volat v rámci VoIP sítě!

Přenos Vašeho stávajícího mobilního čísla do GSM sítě FAYN je ZDARMA. V rámci našich tradičních VoIP služeb si k nám samozřejmě můžete přenést i číslo pevné linky. 

TIP: Máte další otázky? Volejte 840 111 117 nebo si prohlédněte sekci Často kladené otázky

Online zákaznická podpora

Novinky

09.01.
2019

Nový výhodný tarif pro nízkou spotřebu

Po nedávném znovuzavedení neomezeného tarifu významně inovujeme i nejlevnější mobilní tarif.  Nový...

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně