fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > FAYN mobilní a internetové volání

FAYN mobilní a internetové volání

Volání přes Internet patří budoucnost. Než ale bude Internet vždy a všude samozřejmostí, neobejdeme se bez klasického mobilního volání. FAYN proto nabízí obě technologie, takže budete vždy dostupní – za nejlepší ceny a s vysokým komfortem služeb. 

FAYN virtuální mobilní operátor

Poskytujeme takové služby, které znáte od všech ostatních mobilních operátorů. S naší SIM kartou vloženou v mobilním telefonu můžete volat, posílat SMS či MMS a samozřejmě se i připojit k internetu. Nejen v Česku, ale i v zahraničí. Oproti konkurenci za mimořádně příznivé ceny, bez dlouhých závazků a sankcí!

TIP: Prohledněte si naše mobilní kombinované a internetové tarify a také kompletní ceník

 

Volejte chytře přes Internet

Volání přes Internet brzy vytlačí všechny ostatní způsoby. Je to jediná svobodná cesta k nejlevnějším hlasovým službám. FAYN je prvním českým internetovým (VoIP) operátorem a na trhu působí již od roku 2002.

Rozhodli jsme se dát našim zákazníkům unikátní možnost kombinovat jak klasické mobilní, tak i VoIP volání. Kdykoli jste doma, v kanceláři nebo v kavárně s připojením na Internet (např. Wi-Fi), voláte za extrémně výhodné ceny přes Internet. Avšak pod svým mobilním, nebo druhým přiděleným telefonním číslem (vždy se Vám tedy půjde dovolat zpět). Pokud budete v terénu, využijete standardní mobilní služby (GSM), stále za naše velmi příznivé ceny.

TIP: Zjistěte, jak funguje VoIP na mobilu

 

Neomezené volání, Internet, přenos čísla

Vyberete-li si některý z našich kombinovaných tarifů, můžete si k němu přikoupit doplňkové služby – například Internet do mobilu. Dále nabízíme balíček neomezeného volání v GSM síti FAYN. Zcela ZDARMA a NEOMEZENĚ pak můžete volat v rámci VoIP sítě!

Přenos Vašeho stávajícího mobilního čísla do GSM sítě FAYN je ZDARMA. V rámci našich tradičních VoIP služeb si k nám samozřejmě můžete přenést i číslo pevné linky. 

TIP: Máte další otázky? Volejte 840 111 117 nebo si prohlédněte sekci Často kladené otázky

Online zákaznická podpora

Novinky

20.06.
2019

Přijmeme pracovníka zákaznického centra

Jsme český telekomunikační operátor s 15letou historií. Hledáme pracovníka, který udělá maximum pro podporu...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně