Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Změna nastavení zařízení

S potěšením Vám oznamujeme, že v nejbližších týdnech budeme ve společnosti FAYN Telecommunications implementovat zcela novou technologii, patřící k nejmodernějším na světě i navazující systémy umožňující telefonování po internetu; tato výrazná změna má za cíl zlepšit poskytované služby, zejména snížit rizika výpadků a zvýšit kvalitu hovoru, a následně pak postupně implementovat nové, zákazníky žádané funkce.

Před tím než nový systém oficiálně spustíme, máte možnost si jej vyzkoušet. Budeme rádi když nám sdělíte svůj názor nebo návrh na zlepšení, popřípadě informaci o nefunkčnosti na adresu beta@fayn.cz.

Vyzkoušet a otestovat nový systém můžete od 27. 3. 2013

 

▫   Abyste mohli telefonovat přes výkonnější a bezpečnější systém, stačí si v nastavení svého zařízení změnit doménu na:  sip4.fayn.cz

▫   Poté zašlete na adresu beta@fayn.cz identifikátor svého telefonního účtu nebo telefonní číslo (popřípadě seznam všech svých telefonních čísel)

▫   Abyste si mohli vyzkoušet novou osobní zónu, přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů do individuální zóny na adrese https://muj.fayn.cz

 

Upozorňujeme, že se jedná o beta verzi nového systému a všechny funkce nemusí plně fungovat, nebo může dojít k chybnému zobrazení údajů u Vašeho telefonního účtu.


 

Obrázkové návody ke stažení

Změna domény na sip4.fayn.cz - telefony Siemens Gigaset

Změna domény na sip4.fayn.cz - telefon WELL 3195IF

Změna domény na sip4.fayn.cz - VoIP brána WELL ATA-172

Změna domény na sip4.fayn.cz - telefony s OS android

Změna domény na sip4.fayn.cz - softwarový telefon X-Lite

 

V případě, že zde nenajdete návod pro své zařízení, nebo potřebujete s provedením změny pomoc kontaktujte naši zákaznickou linku 840 111 117.

nahoru