Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Změna nastavení zařízení

S potěšením Vám oznamujeme, že v nejbližších týdnech budeme ve společnosti FAYN Telecommunications implementovat zcela novou technologii, patřící k nejmodernějším na světě i navazující systémy umožňující telefonování po internetu; tato výrazná změna má za cíl zlepšit poskytované služby, zejména snížit rizika výpadků a zvýšit kvalitu hovoru, a následně pak postupně implementovat nové, zákazníky žádané funkce.

Aby tento přechod mohl být proveden i bez vteřiny výpadku služby pro Vás, potřebujeme od Vás určitou součinnost v následujícím jediném kroku: pokud používáte v komunikaci s naší ústřednou jmennou doménu nebo IP adresu 213.168.165.13, prosíme, změňte si své nastavení na:

sip5.fayn.cz

 

Upozorňujeme, že změnu nastavení je potřeba provést do 31. března 2013,  po tomto datu přestanou být domény (sip.fayn.cz, sip2.fayn.cz, sip3.fayn.cz) funkční a došlo by k přerušení služby.


 

Obrázkové návody ke stažení

Změna domény na sip5.fayn.cz - telefony Siemens Gigaset

Změna domény na sip5.fayn.cz - telefon WELL 3195IF

Změna domény na sip5.fayn.cz - VoIP brána WELL ATA-172

Změna domény na sip5.fayn.cz - telefony s OS android

Změna domény na sip5.fayn.cz - softwarový telefon X-Lite

 

V případě, že zde nenajdete návod pro své zařízení, nebo potřebujete s provedením změny pomoc kontaktujte naši zákaznickou linku 840 111 117.

nahoru