fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Dobíjení kreditu na všech poštách

02.04.2017

Představujeme novou možnost rychlého dobíjení kreditu na všech poštách v ČR.

Rozšiřujeme dosavadní dobíjení kartou nebo převodem o další možnosti. Ať už jste na cestách v rámci ČR, dobíjíte kredit složenkou, nebo prostě potřebujete dobít kredit nouzově, může se vám hodit tato nová možnost: Dobíjení kreditu na FAYN účet na všech poštách v ČR. Dobití je rychlé, peníze budete mít na svém účtu zhruba do 15 minut.

ukázka dobíjecí kartičky

Kde lze dobíjet

Dobíjení využívá systém SuperCASH, který je dostupný na všech poštách a na vybraných terminálech mimo pošty v rámci ČR.

Mapu všech pošt a terminálů naleznete na adrese: www.supercash.eu/terminaly (pozor, dobíjet lze pouze na poštách a terminálech Europay, nikoli Sazka).

Jak to funguje

V zákaznické zóně v sekci Nastavení – Platby SuperCASH si můžete vygenerovat platební kartičku s čárovým kódem. Tuto kartičku si můžete vytisknout. Pro zjednodušení dobíjení obsahuje Vaše dobíjecí kartička čárové kódy pro dobití částkou 200 nebo 500 Kč.

Dobíjet však lze libovolnou částku v rozmezí od 100 Kč do 9 999 Kč. Pokud chcete dobít jinou částku, než je na čárovém kódu, nechte načíst kód pro dobití částkou 200 a sdělte obsluze terminálu částku, kterou chcete dobít. V případě, že nebude načítání čárového kódu funkční, požádáte obsluhu terminálu o manuální zadání čísla SuperCASH, které se nachází nad příslušným čárovým kódem. Prakticky tedy není čárový kód nutný, stačí znalost čísla SuperCASH, které je po vygenerování kartičky v zákaznické zóně trvale spojeno s vaším účtem.

Podmínky užití služby

Služba je určena k navyšování kreditu zákaznických účtů společnosti FAYN Telecommunications s.r.o. Kredit lze navyšovat jak pro GSM tak i pro VoIP služby. Za transakci je účtován jednorázový poplatek 10 Kč, který zákazník hradí přímo u terminálu.

Zaslání hotové dobíjecí karty

Pokud si to přejete, rádi vám zašleme hotovou laminovanou kartičku ZDARMA. Stačí vyplnit tento formulář: https://form.fayn.cz/dobijeci-karta

Online zákaznická podpora

Novinky

01.01.
2018

Změny v termínech výpovědí a přenosů čísel 02/2018

V návaznosti na novelu Zákona o elektronických komunikacích upozorňujeme na změny v termínech výpovědí a přenosů...

07.12.
2017

FAYN nabídl v aukci nejlepší mobilní tarif pro občany Nového Města na Moravě

Zvítězili jsme ve veřejné soutěži o nabídku mobilních tarifů občanům Nového Města na Moravě (NMNM). Jedná se o...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP