fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Zkrácené Všeobecné obchodní podmínky

Zkrácené Všeobecné obchodní podmínky

Naše služby pokrývají široké spektrum zákazníků a technologií, proto nejsou nejkratší. Dovolili jsme si pro vás tedy připravit jejich stručný přehled. Věříme, že se jedná o podstatné záležitosti. Avšak nejde o náhradu jejich kompletního znění: 

 1. S kým uzavíráte smlouvu? S FAYN Telecommunications s.r.o., Popelova 150,71, 620 00, Brno. IČ: 26761050, DIČ: CZ26761050. Společnost je zapsána v OR KS Brno, oddíl C, vložka číslo 51326.
   
 2. Náš smluvní vztah se řídí:
  Veřejnými obchodními podmínkami,
  Ceníkem v platném znení, 
  - platnými zákony České republiky.
  - Služby hrazené zpětně (na fakturu) jsou sjednávány na základě písemné
  Smlouvy na dobu neurčitou
   
 3. Jsme řádně zaregistrovaným správcem osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7. Osvědčení o registraci bylo vydáno dne 12. září 2005 s registračním číslem 24772/001. Uzavřením Smlouvy nám dáváte svolení, že Vám v rozumné míře můžeme posílat obchodní sdělení, týkající se výhradně našich služeb. Není to častěji, než v průměru jednou za měsíc. Toto můžete kdykoli odvolat
   
 4. Smlouva se uzavírá pomocí prostředků komunikace na dálku (sítě Internet). Smlouva je uzavřena okamžikem, kdy nám odešlete objednávku, nejpozději však prvním čerpáním služby. Dle ustanovení § 1829 občanského zákoníku, máte právo odstoupit od Smlouvy do 14 dnů od uzavření SmlouvyPokud v oněch 14 dnech dojde k užití služby, můžete od Smlouvy odstoupit, avšak za předpokladu uhrazení nákladů vzniklých na čerpání služby. Taktéž v případě předání pokynu k přenesení čísla do naší sítě s ČVOP kódem může jít o nezvratný proces, který je v případě stornování zpoplatněn částkou 290 korun s DPH. 
   
 5. V případě podstatné změny podmínek služby vás o tom budeme informovat minimálně 1 měsíc předem formou e-mailu a na webu fayn.cz. V případě zhoršení podmínek máte právo službu vypovědět bez sankcí. Jelikož jsou naše služby vždy na dobu neurčitou, žádné sankce vám tak jako tak nehrozí. 
   
 6. Námi veřejně nabízené služby nejsou určeny pro telemarketing, zapojení do ústředny, trvalá přesměrování, dlouhotrvající spojení (dětská chůvička) a jiné činnosti v rozporu s běžným užíváním. Služby označené jako neomezené proto mají nastaven ochranný limit 3000 jednotek. Po překročení tohoto limitu mohou být další jednotky účtovány dle platného Ceníku. 
   
 7. Kredit je nutné dobít alespoň jednou za každých 6 měsíců od posledního dobití. Pokud klesne úroveň kreditu do záporných hodnot, odchozí služby jsou blokovány do dalšího nabití kreditu na kladnou úroveň. Je-li hodnota kreditu záporná déle, než 30 dnů, může být Služba kompletně zrušena. V případě koupě dotovaného zařízení s kreditem je platnost tohoto kreditu neomezná (tedy až do jeho vyčerpání). 
Online zákaznická podpora

Novinky

07.04.
2017

Dostupnost LTE na našich SIM kartách

Zpřístupnění technologie mobilního internetu LTE očekáváme v průběhu června. V průběhu června dojde k...

02.04.
2017

Dobíjení kreditu na všech poštách

Představujeme novou možnost rychlého dobíjení kreditu na všech poštách v ČR. Rozšiřujeme dosavadní...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

 • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
 • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
 • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
 • Levné ceny volání nebo volání zdarma
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony. U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP