fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Telefony > Mobilní CLIP – volání z mobilního čísla za VoIP cenu

Mobilní CLIP – volání z mobilního čísla za VoIP cenu

VoIP je vynikající technologie, která vám ušetří mnoho prostředků. Nabízí nejlevnější sazby na trhu a dokonce i možnost volání neomezeně a zdarma. A ještě většího komfortu lze dosáhnout s funkcí CLIP. Díky ní se i VoIP hovor bude tvářit jako běžný hovor z vašeho mobilního čísla!

VoIP můžete využívat jak ze stacionárního pevného telefonního přístroje, z počítače, tabletu ale i z mobilu. Zejména technologii VoIP v mobilu, neboli volání z mobilu přes internet, lze jednoznačně doporučit. Ostatně kde jinde byste mohli volat za méně, než 50 haléřů na mobil za minutu, nebo neomezeně od 99 korun? A navíc mezi čísly ve VoIP síti si lze volat zcela zdarma! 

Volejte ze svého mobilního čísla za VoIP ceny!

Mobilní CLIP (calling line identification presentation) vám umožní zamaskovat Vaši VoIP linku za číslo mobilního telefonu. Tedy protistrana nepozná, že voláte přes VoIP, uvidí číslo Vašeho mobilního telefonu, které zná a právě na toto číslo Vám případně bude volat zpět. 

Oblíbené příklady využití CLIP

 • chci, aby příjemce viděl mobilní číslo namísto čísla pevné linky
 • chci, aby mi příjemce volal zpátky na mobilní číslo, nikoli na číslo pevné linky
 • chci šetřit s VoIP tarifem v mobilu tak, aby to nikdo nepoznal (za VoIP ceny volám z mobilu a využívám k tomu svoje mobilní číslo)
 • výše uvedené lze využít na pevných telefonech, chytrých mobilech, tabletech, počítačích a dalších chytrých zařízeních (např. s Androidem)

Jak mohu mobilní CLIP získat?

Mobilní CLIP si může ke své lince pořídit každý z našich zákazníků. Vzhledem ke specifikům této služby je nutné upravit smluvní vztah a ověřit vlastnictví čísla, kterým se chcete maskovat. 

 • podepíšete a zašlete nám objednávku funkce mobilního CLIP (stačí sken e-mailem)
 • naši operátoři ověří vlastnictví telefonního čísla hovorem případně záslaním potvrzovacího kódu
 • zapnutí mobilního CLIP pro jedno číslo je jednorázově zpoplatněno částkou 49 Kč vč. DPH pro čísla z naší mobilní sítě a cenou199 Kč vč. DPH pro čísla z ostatních mobilních sítí

Vyplněnou a podepsanou objednávku posílejte (nafocenou/naskenovanou) na objednavky@fayn.cz nebo na adresu Popelova 150/71, 620 00, Brno. Realizace této služby je časově náročná a proto není řešena ihned, ale dávkově v řádu několika dnů až týdnů. 

 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

 • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
 • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
 • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
 • Levné ceny volání nebo volání zdarma
 • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně