Kontakt pro média

Lukáš Honek
E-mail: reditel@fayn.cz

Logo FAYN Telecommunications ke stažení

Tiskové zprávy

Axfone k 1. 9. 2019 postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Axfone bude nadále vyvíjet telekomunikační a billingové systémy a poskytovat je největším partnerům, včetně společnosti FAYN.
Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu.
Společnost FAYN zvítězila ve veřejné soutěži o nabídku mobilních tarifů občanům Nového Města na Moravě (NMNM). Jedná se o první úspěšně dokončenou soutěž tohoto druhu v ČR.
Společnost FAYN představuje nový výhodný tarif složený ze všech oblíbených jednotek, které odrážejí průměrnou spotřebu napříč Českou republikou.
Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor, působící na trhu již od roku 2002, se dohodl se společností City mobile s.r.o. na převzetí zákazníků využívajících jejich mobilních služeb.
Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor, rozšířil možnosti svého provizního systému. K dealerskému programu a jednoduchému doporučování klientů známým přidává profesionální affiliate systém. Profitovat na doporučování nejlevnějšího volání v ČR tak může již opravdu každý.
Společnost FAYN Telecommunications (FAYN), český telekomunikační operátor nabízející služby mobilních sítí (VMNO) a pevných linek (VoIP), dnes představila neomezený VoIP tarif SUPER. Tento nový tarif přináší volání do všech českých sítí bez jakýchkoli časových či finančních závazků i omezení počtu volných minut – a za zcela bezkonkurenční cenu.
Společnost FAYN Telecommunications úspěšně dokončila veškeré procesy související s nabídkou služeb virtuálního mobilního operátora a je připravena poskytovat tyto služby koncovým zákazníkům. Objednávkový systém, který nyní prochází posledními testy, bude pro zákazníky spuštěn od 12. srpna. Pro svou nabídku GSM služeb spolupracuje FAYN se společností Quadruple, a.s.
Společnost FAYN Telecommunications dnes oznámila, že je připravena vstoupit během června 2013 na trh virtuálních mobilních operátorů. Stane se tak prvním telekomunikačním operátorem, který bude nabízet uživatelům společné výhody internetového volání (VoIP) a mobilního volání (GSM), včetně tradičních služeb SMS a datových přenosů.