fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Naše služby neposkytujeme anonymně. Abyste tedy s námi mohli uzavřít smlouvu na základě objednávky, budeme od vás potřebovat osobní údaje. K vyžadování osobních údajů máme právní důvody.

Osobní údaje budeme potřebovat po dobu našeho vztahu, ale i podstatně déle. I když ne všechny a ne u každého. V úvahu je třeba brát jak lhůty stanovené zákonem pro uchovávání některých dokumentů, tak případné promlčecí lhůty pro možnost podání soudní žaloby a v případě listinných dokumentů i lhůty skartační.

Fyzické i elektronické dokumenty s osobními údaji jsou řádně zabezpečeny. Dokumenty a nosiče dat jsou zamknuty, případně šifrovány a mají k nim přístup pouze delegovaní zaměstnanci. Přístup k datům je monitorován. V některých případech mají k datům přístup i externí subjekty, které pro nás vykonávají smluvně definované činnosti. S těmito subjekty máme řádně uzavřené smlouvy na ochranu těchto údajů.

Policii nebo jiným oprávněným státním orgánům pak jsme povinni potřebné údaje poskytnout na vyžádání (při splnění procesního postupu).

Jakožto náš zákazník máte právo na informaci, jaké údaje o vás uchováváme (kopie dat). A to na začátku vztahu, jakožto i kdykoli v jeho průběhu. První poskytnutí dat je zdarma, každé následující vyžádání informací může být zpoplatněno. Dále máte právo na opravu údajů. Nakonec můžete požádat i o výmaz údajů, avšak pouze těch, k jejichž uchovávání nejsou právní důvody.  

Po skončení smluvního vztahu budou osobní údaje vymazány, s výjimkou těch údajů, k jejichž dalšímu držení existují právní důvody. Například informace o hovorech jsme povinni uchovávat 6 měsíců od data uskutečnění, informace o vyúčtování 10 let.

Tento text je zjednodušenou interpretací pravidel, kterými se řídíme. Detaily si můžete přečíst v následujících dokumentech, v aktuálním a platném znění:

Online zákaznická podpora

Novinky

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

02.05.
2018

Nové datové balíčky

Rozšiřujeme nabídku mobilních datových balíčků. Nově jsou v nabídce balíčky 25 MB, 2 GB a 5 GB na měsíc....

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání a mobilní data