Aktuálně jsme pozasatavili postkytování této služby. Byť Český telekomunikační úřad tuto praktiku povolil, tak v poslední době společnost T-Mobile blokuje hovory, které jdou do její sítě a jsou maskovány jejich telefonním mobilním číslem. Prozatím je tedy funkce bezproblémová pouze pro využívání mobilních čísel jiných, než od T-Mobile.

VoIP je vynikající technologie, která vám ušetří mnoho prostředků. Nabízí nejlevnější sazby na trhu a dokonce i možnost volání neomezeně a zdarma. A ještě většího komfortu lze dosáhnout s funkcí CLIP. Díky ní se i VoIP hovor bude tvářit jako běžný hovor z vašeho mobilního čísla!

VoIP můžete využívat jak ze stacionárního pevného telefonního přístroje, z počítače, tabletu ale i z mobilu. Zejména technologii VoIP v mobilu, neboli volání z mobilu přes internet, lze jednoznačně doporučit. Ostatně kde jinde byste mohli volat za méně, než 50 haléřů na mobil za minutu, nebo neomezeně od 99 korun? A navíc mezi čísly ve VoIP síti si lze volat zcela zdarma! 

Volejte ze svého mobilního čísla za VoIP ceny!

Mobilní CLIP (calling line identification presentation) vám umožní zamaskovat Vaši VoIP linku za číslo mobilního telefonu. Tedy protistrana nepozná, že voláte přes VoIP, uvidí číslo Vašeho mobilního telefonu, které zná a právě na toto číslo Vám případně bude volat zpět. 

Oblíbené příklady využití CLIP

  • chci, aby příjemce viděl mobilní číslo namísto čísla pevné linky
  • chci, aby mi příjemce volal zpátky na mobilní číslo, nikoli na číslo pevné linky
  • chci šetřit s VoIP tarifem v mobilu tak, aby to nikdo nepoznal (za VoIP ceny volám z mobilu a využívám k tomu svoje mobilní číslo)
  • výše uvedené lze využít na pevných telefonech, chytrých mobilech, tabletech, počítačích a dalších chytrých zařízeních (např. s Androidem)

Jak mohu mobilní CLIP získat?

Mobilní CLIP si může ke své lince pořídit každý z našich zákazníků. Vzhledem ke specifikům této služby je nutné upravit smluvní vztah a ověřit vlastnictví čísla, kterým se chcete maskovat. 

  • podepíšete a zašlete nám objednávku funkce mobilního CLIP (stačí sken e-mailem)
  • naši operátoři ověří vlastnictví telefonního čísla hovorem případně záslaním potvrzovacího kódu
  • zapnutí mobilního CLIP pro jedno číslo je jednorázově zpoplatněno částkou 49 Kč vč. DPH pro čísla z naší mobilní sítě a cenou199 Kč vč. DPH pro čísla z ostatních mobilních sítí

Vyplněnou a podepsanou objednávku posílejte (nafocenou/naskenovanou) na objednavky@fayn.cz nebo na adresu Popelova 150/71, 620 00, Brno. Realizace této služby je časově náročná a proto není řešena ihned, ale dávkově v řádu několika dnů až týdnů.