fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Dobíjení kreditu na všech poštách

02.04.2017

Představujeme novou možnost rychlého dobíjení kreditu na všech poštách v ČR a také Sazka terminálech.

Služba SuperCASH byla u našeho partnera ukončena. Od 1. 8. 2019 již nelze dobíjet tímto způsobem. Alternativu představíme do konce letošního roku. Dobíjet můžete naší online platební bránou, na účet nebo složenkou. 

Rozšiřujeme dosavadní dobíjení kartou nebo převodem o další možnosti. Ať už jste na cestách v rámci ČR, dobíjíte kredit složenkou, nebo prostě potřebujete dobít kredit nouzově, může se vám hodit tato nová možnost: Dobíjení kreditu na FAYN účet na všech poštách v ČR a také na terminálech Sazka. Dobití je rychlé, peníze budete mít na svém účtu zhruba do 15 minut.

ukázka dobíjecí kartičky

Kde lze dobíjet

Dobíjení využívá systém SuperCASH, který je dostupný na všech poštách, Sazka terminálech a na dalších vybraných terminálech v rámci ČR.

Mapu všech pošt a terminálů naleznete na adrese: www.supercash.eu/terminaly

Jak to funguje

V zákaznické zóně v sekci Nastavení – Platby SuperCASH si můžete vygenerovat platební kartičku s čárovým kódem. Tuto kartičku si můžete vytisknout. Pro zjednodušení dobíjení obsahuje Vaše dobíjecí kartička čárové kódy pro dobití částkou 200 nebo 500 Kč.

Dobíjet však lze libovolnou částku v rozmezí od 100 Kč do 9 999 Kč. Pokud chcete dobít jinou částku, než je na čárovém kódu, nechte načíst kód pro dobití částkou 200 a sdělte obsluze terminálu částku, kterou chcete dobít. V případě, že nebude načítání čárového kódu funkční, požádáte obsluhu terminálu o manuální zadání čísla SuperCASH, které se nachází nad příslušným čárovým kódem. Prakticky tedy není čárový kód nutný, stačí znalost čísla SuperCASH, které je po vygenerování kartičky v zákaznické zóně trvale spojeno s vaším účtem.

Podmínky užití služby

Služba je určena k navyšování kreditu zákaznických účtů společnosti FAYN Telecommunications s.r.o. Kredit lze navyšovat jak pro GSM tak i pro VoIP služby. Za transakci je účtován jednorázový poplatek 10 Kč, který zákazník hradí přímo u terminálu.

Zaslání hotové dobíjecí karty

Pokud si to přejete, rádi vám zašleme hotovou laminovanou kartičku ZDARMA. Stačí vyplnit tento formulář: https://form.fayn.cz/dobijeci-karta

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně