fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Představujeme nové mobilní a VoIP tarify

05.08.2013

FAYN dokončil integraci mobilních služeb, které jí dodává společnost Quadruple. Při této příležitosti představujeme nové kombinované mobilní a VoIP tarify.

Úspěšně jsme dokončili procesy související s nabídkou služeb virtuálního mobilního operátora. Oproti ostatním operátorům nabídneme kombinaci VoIP a GSM služeb, díky čemu bude možné volat za nejnižší ceny. Objednávkový systém, který nyní prochází posledními testy, bude pro zákazníky spuštěn od 12. srpna, stejně jako proces přenosu čísla do sítě FAYN. Pro svou nabídku GSM služeb spolupracuje FAYN se společností Quadruple, a.s., přičemž FAYN Telecommunications se stal jejím akcionářem. 

Připraveny jsou tři nové mobilní tarify Basic, Medium a Top. S těmito kombinovanými tarify můžete volat jak přes VoIP, tak přes GSM. Ceny jsou uvedeny v tabulce níže:

V rámci vlastní GSM sítě společnosti FAYN lze rovněž využívat neomezené volání za měsíční paušál 160 Kč vč. DPH. Ve VoIP síti jsou volání zdarma a zcela bez omezení. Připojení k internetu lze pořídit formou měsíčního balíčku k jakémukoli mobillnímu tarifu za 80 Kč (150 MB dat).

Pro volání výhradně přes Internet budou moci zákazníci využívat nové tarify Simple, Styl a Stream, které nabízejí nejlevnější volání nejen do všech tuzemských sítí, ale také do zahraničí; volání v rámci VoIP sítě je zdarma. Ceny shrnuje následující tabulka:

Objednávkový proces pro veřejnost, podmínky služby, podrobný ceník a doplňující údaje budou zveřejněny 12. srpna. 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně