Panasonic opouští telefonní ústředny

Panasonic oznámil, že opouští segment telekomunikací. Nejvyšší čas přejít na nové modernější řešení!

Společnost Panasonic patřila k významným výrobcům telefonních ústředen. Zejména pro segment větších firem a organizací. Jedná se o robustní a drahá řešení, často ještě navázaná na analogový svět telefonnů. 

Nedávno však Panasonic oznámil, že svět telekomunikací opustí. Oznámil to svým partnerům v prosinci 2020 s tím, že ukončení jeho ztrátové telekomunikační divize přijde během dvou let. Nicméně udržovací podpora jeho dosavadních zařízení poběží do roku 2029. 

Panasonic přiznává, že jeho ústředny a další řešení nestačí držet krok zejména s cloudovým byznysem, kam se právě ústředny posouvají. Ale nejen to, technoloogie běží kupředu díky VoIP technologii, která je dostupná jak v cloudu (virtuální ústředny), tak i na moderním hardwaru

V současné době mnohé firmy a organizace, kterým dosluhuje stará telekomunikační infrastruktura nejen od Panasonoci zvažují, jak pokračovat dále. Výměna za VoIP ať již v cloudu, nebo na novém hardwaru, se rozhodně vyplatí. Výsledné náklady budou nejen levnější, ale i pořízení není přehnaně drahé. Tedy rozhodně ne v porovnání s produkty společnosti Panasonic. A v dnešní době jsou firemní telekomunikace, levné, šetřící náklady a dostupné pro práci odkudkoli, mimořádně potřebné. 

Slovníček

Máte zájem o virtuální ústřednu?

Zavolejte nám nebo zanechte váš telefon nebo e-mail. Ozveme se a poradíme se vším, co budete potřebovat.

CAPTCHA
Tato úloha slouží jako ochrana proti SPAMu.

Nebo nám zavolejte na 530 330 240