Dostupnost LTE na našich SIM kartách

Technologie mobilního internetu LTE je nyní dostupná na všech našich SIM.

Zpřístupnili jsme technologie LTE na všech našich SIM kartách. Všechny naše SIM jsou na tuto technologii již připraveny, není nutné je měnit.

LTE je technologie pro vysokorychlostní internet v mobilních sítích. Oproti předchozím technologiím dosahuje vyšších rychlostí a nižší odezvy. Tuto technologii musí podporovat i mobilní telefon. V současnosti je pokrytí sítí LTE širší, než u předchozích technologií. Znamená to tedy lepší dostupnost rychlého mobilního internetu pro naše zákazníky.

Došlo k plošnému zpřístupnění technologie všem našim zákazníkům bez příplatku (balíčky dat jsou nadále zpoplatněny, nezpoplatňujeme přístup k technologii, jako je běžné u některých konkurenčních operátorů). Váš telefon musí technologii LTE podporovat, aby ji mohl využít. I nadále jsou podporovány dosavadní technologie, takže není nutné přístroj měnit. 

Mapu pokrytí naleznete na níže uvedeném odkazu. Pro správné zobrazení zvolte položku Operátor jako Vodafone a Pásmo jako LTE-800: http://lte.ctu.cz/pokryti/pokryti/pokryti/pokryti/