FAYN převezme zákazníky City mobile

FAYN se dohodl se společností City mobile s.r.o. na převzetí zákazníků využívajících jejich mobilních služeb.

Mobilní služby dosud poskytované téměř tisícovce zákazníků City mobile bude nově zajišťovat tradiční operátor FAYN, přičemž akvizice služeb již probíhá – plynule a bez omezení uživatelů, kterým v první fázi zůstávají zachovány tarify, zákaznická zóna i SIM karty, tudíž nemusí nic řešit. 

Podmínky telekomunikačního trhu jsou natolik nerovné, že jsme se rozhodli utlumit v této oblasti naši činnost. Jsem přesvědčen, že jsme našli nejlepší řešení pro naše zákazníky, kteří plynule přejdou k silnému a stabilnímu hráči, aniž by došlo k výpadku nebo omezení služeb.“ Říká k postoupení zákazníků Martin Lukáč, jednatel City mobile.

Konsolidace trhu bude nevyhnutelně pokračovat i nadále, přičemž FAYN akvizice vítá. Rostoucí počet zákazníků nám dává lepší pozici ve vyjednávání konkurenceschopnějších podmínek u kmenových operátorů a regulátora trhu.“ Doplňuje situaci Jiří Hlavenka, jednatel FAYN Telecommunications.

Převzetí zákaznické báze je vždy náročný proces, ale tentokrát je věc usnadněna tím, že obě služby běží na jedné MVNE platformě – Quadruple. Pro plynulost přechodu jsme zachovali zákazníkům City mobile služby ve stávající podobě. Do budoucna však chystáme postupný převod zákazníků do našich systémů, které nabízí vyšší komfort a širší spektrum služeb. Zákazníci mimo jiné získají například i schopnost komunikovat ještě levněji, díky našim VoIP tarifům pro volání přes internet nebo možnost využívat předplacené služby.“ Dodává Lukáš Honek, ředitel FAYN Telecommunications.