fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Představujeme nejlevnější neomezené mobilní tarify

08.04.2014

Revulce právě teď a tady! FAYN od dnešního dne doplnil své tři stávající mobilní tarify zaměřené na méně volající uživatele, o další trojici tarifních programů pro náročné spotřebitele. 

Zejména pro rodiny či skupiny přátel je určen tarif FAMILY, poskytující neomezené volání ve vlastní síti a 50 volných minut do ostatních tuzemských sítí za skvělou cenu 199 Kč s DPH. Za minimální cenu uspokojí potřeby většiny běžných spotřebitelů, kteří se mohou těšit z dlouhých hovorů se svými nejbližšími ve stejné síti, a přitom mohou využít i volné minuty pro volání mimo domácí síť.

Všem intenzivně volajícím uživatelům nabízí FAYN tarif ULTRA. S 350 volnými minutami a mimořádně nízkou cenou dalších jednotek potěší každého, kdo touží volat hodně, ale přitom ušetřit několik set korun oproti zcela neomezenému tarifu. Měsíční paušál činí pouhých 289 Kč s DPH.

Nejvyšší nabídkou v nabídce mobilních tarifů FAYN je PREMIUM – tarif zcela bez kompromisů, který obsahuje neomezené volání a SMS do všech českých sítí. Uspokojí nejnáročnější uživatele, kteří už nikdy nechtějí počítat své četné hovory či SMS. Tarif PREMIUM je zároveň nejlevnějším neomezeným mobilním tarifem na trhu – uživatelé za něj měsíčně zaplatí pouze 489 Kč s DPH, a to bez nutnosti uzavírat jakékoli smluvní závazky. 

NOVÉ TARIFY LZE OBJEDNÁVAT NA WEBU FAYNMOBIL.CZ

Online zákaznická podpora

Novinky

09.01.
2019

Nový výhodný tarif pro nízkou spotřebu

Po nedávném znovuzavedení neomezeného tarifu významně inovujeme i nejlevnější mobilní tarif.  Nový...

27.08.
2018

Neomezený mobilní tarif a snížení cen mobilních dat

Rozšiřujeme nabídku mobilních tarifů o neomezené volání včetně dat za výhodnou cenu. Plošně jsme také snížili...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně