fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Představujeme nejlevnější neomezené mobilní tarify

08.04.2014

Revulce právě teď a tady! FAYN od dnešního dne doplnil své tři stávající mobilní tarify zaměřené na méně volající uživatele, o další trojici tarifních programů pro náročné spotřebitele. 

Zejména pro rodiny či skupiny přátel je určen tarif FAMILY, poskytující neomezené volání ve vlastní síti a 50 volných minut do ostatních tuzemských sítí za skvělou cenu 199 Kč s DPH. Za minimální cenu uspokojí potřeby většiny běžných spotřebitelů, kteří se mohou těšit z dlouhých hovorů se svými nejbližšími ve stejné síti, a přitom mohou využít i volné minuty pro volání mimo domácí síť.

Všem intenzivně volajícím uživatelům nabízí FAYN tarif ULTRA. S 350 volnými minutami a mimořádně nízkou cenou dalších jednotek potěší každého, kdo touží volat hodně, ale přitom ušetřit několik set korun oproti zcela neomezenému tarifu. Měsíční paušál činí pouhých 289 Kč s DPH.

Nejvyšší nabídkou v nabídce mobilních tarifů FAYN je PREMIUM – tarif zcela bez kompromisů, který obsahuje neomezené volání a SMS do všech českých sítí. Uspokojí nejnáročnější uživatele, kteří už nikdy nechtějí počítat své četné hovory či SMS. Tarif PREMIUM je zároveň nejlevnějším neomezeným mobilním tarifem na trhu – uživatelé za něj měsíčně zaplatí pouze 489 Kč s DPH, a to bez nutnosti uzavírat jakékoli smluvní závazky. 

NOVÉ TARIFY LZE OBJEDNÁVAT NA WEBU FAYNMOBIL.CZ

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně