Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září 2019 postoupil své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále uzavřely dohodu o spolupráci v oblasti vývoje systémů.

Retailové telekomunikační aktivity společnosti Axfone převezme k prvnímu září společnost FAYN. Součástí převzetí budou i menší až střední velkoobchodní zákazníci. Jedná se zejména o poskytování služeb v oblasti pevných a mobilních hlasových služeb, poskytování zahraničních čísel, barevných linek, bulkSMS, FAXových služeb a pronájmu firemních virtuálních ústředen. Tyto služby mohou využívat i menší pře-prodejci, typicky poskytovatelé internetu, IT firmy, nejmenší virtuální operátoři a podobně.

V rámci postoupeného zákaznického kmene a využití systémů Axfone získá FAYN přístup k možnosti poskytovat mobilní služby v síti T-Mobile. Doposud FAYN poskytoval mobilní služby pouze v síti Quadruple (která využívá síť Vodafone). Současně s touto akvizicí rozšiřuje FAYN své působení i na Slovenskou republiku.

Cenové ani technické podmínky se zákazníkům v dohledné době měnit nebudou. FAYN bude poskytovat služby na dvou platformách odděleně. V budoucnu však dojde ke sloučení zákaznických bází na platformu společnou. Zákazníci pak budou moci využívat na jednom místě širší spektrum služeb v moderní aplikaci.

Axfone se bude nadále věnovat vývoji systémů pro operátory a zakázkovému vývoji především mobilních aplikací. Právě těchto služeb bude využívat i FAYN.

Přečíst si také můžete celou společnou tiskovou zprávu, kterou vydaly obě společnosti…

Informace pro přebírané zákazníky Axfone od 1. 9. 2019

  • Váš kredit nebo záloha či jistina zůstane zachována i po přechodu k FAYN
  • Obchodní podmínky, ceny, nastavení služeb a platforma, kterou používáte a kam se hlásíte, vše zůstává zachováno beze změny
  • Dobíjet kredit budete, jak jste zvyklí ve své zákaznické zóně online, nebo převodem na účet FAYN
  • Hradit faktury budete na účet FAYN dle doručených podkladů
  • Další informace a zákaznické zóny jsou na adrese: https://centrum.fayn.cz

Těšíme se na další spolupráci, rozvoj platformy a šíře služeb!