fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Skype je levný? Nikoli! Zkušenosti zákazníka

25.06.2011

Na této adrese jsou zajímavé zkušenosti zákazníka, který zkusil využít služby populárního Skype i pro volání do dalších sítí. Ukázalo se, že pocit, že Skype je zadarmo, byl falešný. Skype si při volání do pevných sítí účtuje přes SkypeOut cca 0,6 Kč/minutu, do mobilních pak 5,32 Kč/minutu. (Pro srovnání u FAYNu: pevné od 0,19 Kč/min, mobilní od 2,44 Kč/min). Tím ale „výhodnost“ Skype nekončí – tato firma Vám navíc účtuje při každém spojení zhruba jednokorunový spojovací poplatek (u FAYNu 0 Kč). Skype má rozhodně svoje výhody – zejména je jím snadné „skypování“ mezi kamarády po celém světě zdarma, i svoje známé nevýhody (bezpečnostní díry, hrozba, že si z Vašeho počítače udělají „ústřednu“, kterou potečou stovky hovorů současně atd.). Výhodnost volání z a do dalších sítí ale je pouze mýtem: Skype může být o něco výhodnější než volání přes tradiční (mobilní) operátory, ale je výrazně, až několikanásobně dražší než FAYN.

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně