Snižujeme ceny mobilních dat a tarifu REMIX

Oznamuje snížování cen mobilních datových balíčků, u denního balíčku pak navýšení kapacity za stávající cenu. Mírně klesá i cena tarifu s daty REMIX.

Nové ceny od 1. 1. 2021

Nové ceny datových balíčků a tarifu REMIX
Typ balíčku Původní cena Nová cena
100 MB na 24 hodin nově vyšší objem 16 Kč
500 MB na měsíc 150  129 Kč
1 GB na měsíc 160  149 Kč
5 GB na měsíc 380  349 Kč
10 GB na měsíc 545  499 Kč
REMIX 100+20 minut + 20 SMS + 1 GB dat 249  239 Kč

Ceny jsou včetně DPH 21 %. Oficiální změna cen je k 1. 1. 2021, ale jako poděkování za přízeň našim zákazníkům dojde k přepnutí cen datových balíčků ještě před Vánočními svátky dne 8. 12.

Nižší ceny budou platit pro všechny naše tarify, tedy i ty starší, které byly v naší běžné nabídce. Jako vždy, k našim tarifům si volíte data zcela svobodně a bez závazku, data běží v síti 4G/LTE a po vyčerpání balíčku je k dispozici snížená rychlost 32 kb/s až do konce období balíčku. Tedy další balíček se vám sám neaktivuje. Můžete si ovšem dokoupit balíček/balíčky další. 

Pokud již využíváte datový balíček, nejpozději od uvedeného data se vám automaticky bude účtovat nižší cena. Ceny platí i pro dokupy dalších balíčku. Datové balíčky si sami aktivujete nebo deaktivujete v zákaznické zóně muj.fayn.cz

 

Pokud budete chtít změnit datový balíček:

  1. Chcete-li, vyčkejte nejprve na změnu cen. 
  2. V muj.fayn.cz si pro zvolené číslo zrušíte datový balíček. V Nastavení – Mobilní data – Zrušit. Zrušený balíček ale dobíhá, a to nejčastěji do konce aktuálního měsíce (pokud vyčerpáte všechna data). Pak je možné si v zákaznické zóně Objednat jiný datový balíček. Avšak pozor na přelom měsíce, je nutné si vypnout mobilní data ve svém telefonu, jinak se naúčtuje balíček denních dat!
  3. Napíšete nám svůj konkrétní požadavek na info@fayn.cz, nebo ideálně ze své zákaznické zóny, a my vám jiný balíček aktivujeme hned. V tom případě ale nedojde k dočerpání stávajícího datového baličku (ten bude nahrazen za nový).
  4. Balíček dat o velikosti 10 GB prozatím aktivujeme pouze na vyžádání.