fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Změny tarifu BASIC

31.03.2015

Bezpaušálový tarif BASIC bude mít minimální čerpání služeb nově stanoveno na 49 korun měsíčně, namísto 200 korun čtvrtletně.

Dovolujeme si oznámit změnu tarifu BASIC, který měl doposud stanoveno minimální čerpání služeb na 200 korun během 3 měsíců. Rozhodli jsme se tuto minimální útratu na tarifu BASIC pro vás zvýhodnit a snížit na 49 korun a aplikovat ji na měsíční bázi, což zpřehlední vyúčtování tohoto tarifu.

Minimální čerpání služeb znamená minimální útratu za naše služby na daném čísle. Jinak řečeno, je vhodné pro-volat, pro-smskovat, pro-internetovat alespoň 49 korun včetně DPH za měsíc. Případný rozdíl při nižší útratě bude doúčtován a stržen z kreditu. Zákazníků postpaid (platících zpětně na fakturu) se změna nedotkne, protože minimální čerpání služeb již mají nastaveno na 121 korun s daní.

Změna vejde v platnost ode dne 1. 5. 2015 pro stávající zákazníky, pro nové objednávky od 1. 4. 2015. Věříme, že snížení minimální útraty a zpřehlednění vyúčtování tohoto tarifu uvítáte.
 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně