Vyhýbáte se volání z mobilu, protože je drahé? Nemusí být. S mobilním VoIP od FAYNu můžete volat už za 0,08 Kč do všech sítí! A díky funkci CLIP nikdo ani nemusí poznat, že voláte z jiné platformy – druhá strana uvidí vaše mobilní číslo. Stačí mít chytrý telefon (smartphone) s Wi-Fi nebo LTE připojením.

Co je to mobilní VoIP?

Naši zákazníci mohou ušetřit nejen na volání z pevné linky, ale také z mobilu! Volání přes internet z mobilu funguje prakticky na každém chytrém telefonu. Nepotřebujete žádnou další SIM kartu nebo smlouvu s mnohaletým úvazkem. Služba funguje u všech mobilních operátorů a tarifů. Stačí jednoduché nastavení a voláte za pětinové ceny.

Co potřebujete pro VoIP v mobilu?

Co získáte s VoIP v mobilu?

  • Vlastní VoIP telefonní číslo (číslo pevné linky využitelné i na mobilu)
  • Při využití funkce CLIP možnost volat pod svým stávajícím mobilním číslem
  • Možnost volat již za 0,08 Kč za minutu (v rámci tarifu MAXI), nebo za 0,98 Kč bez paušálu

Vše funguje jednoduše a automaticky. Pokud jste připojení k internetu, voláte za bezkonkurenčně nízké ceny, v terénu se musíte spolehnout na mobilního operátora, kterým může být také FAYN. Nehrozí žádná výměna SIMkaret ani jiná složitá operace. Ovládání je komfortní a voláte přímo ze svého adresáře.

Jak začít? Vyzkoušejte si mobilní VoIP bez rizika!

Bojíte se nové technologie? S FAYNem si můžete vše vyzkoušet bez rizika. Objednejte si nejlevnější tarif bez paušálu (MINI), dobijte alespoň 1 korunu a prvních 5 minut máte zdarma na vyzkoušení, jak je mobilní VoIP jednoduché. Pokud se vám mobilní volání přes internet osvědčí, můžete přejít na vyšší tarif a užívat si volání ještě levněji. 

TIP: Pořiďte si více čísel do rodiny nebo jimi obdarujte své známé a volejte mezi sebou zdarma.

Které mobilní telefony podporují VoIP?

  • Telefonovat přes internet z mobilu lze prakticky s každým chytrým mobilem, tzv. smartphonem.
  • Mobil musí podporovat Wi-Fi připojení k internetu případně lze využít LTE mobilní internet.

Kontaktujte nás

Pořád si nejste jisti, zdali je mobilní VoIP právě pro Vás? Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat na naší Zákaznické lince 910 25 25 25. Rádi Vám vše vysvětlíme a poradíme Vám se spuštěním.

Video návod na VoIP v mobilu