Zahraniční číslo – komunikujte se světem na úrovni

Tipy a triky
Efektivita
Telefonní čísla
Expanze českých firem do zahraničí je stále častější. Umožněte vašim zahraničním partnerům a zákazníkům komunikovat s vámi přirozeně – na lokálním telefonním čísle.

Má vaše firma zahraniční pobočky? Nebo sídlíte v ČR, ale nabízíte služby i do zahraničí? Chcete nově expandovat? Pak si do svých telekomunikačních služeb v ČR můžete snadno doplnit i zahraniční čísla. Vše můžete mít v jednom systému a levněji, než to řešit odděleně v zahraničí. 

Výhoda pro volajícího i volaného

Není nic lepšího, než když může váš zahraniční zákazník nebo obchodní partner volat na lokální číslo. Působí to profesionálně a zákazník se nemusí obávat poplatků za zahraniční volání. 

Také pokud vy potřebujete navolávat zahraniční čísla, budete mít dramaticky vyšší úspěšnost, když se budete prezentovat lokálním telefonním číslem!

Využít lze jak čísla pevných linek, tak v některých zemích i čísla mobilní. I ta lze navést přímo do telefonního systému, který využíváte (a samozřejmě i do naší virtuální ústředny). Takový hovor vám může přijít na pevný nebo mobilní telefon, ale mnohem efektivnější je navést ho do telefonního systému (ústředny), kde s ním lze už nakládat automatizovaně, dle pravidel, automaticky sdělovat informace, nahrávat jej, předávat mezi pracovníky, vyhodnocovat statisticky a mnoho dalšího. 

neznámé číslo - raději použijte známé
Zákazníci neradi volají na zahraniční čísla a ještě méně rádi z nich hovory přijímají.

Cena zahraničního čísla

Provoz zahraničního čísla nestojí více, než několik stokorun měsíčně. Vy pomocí něj můžete volat za ceny platné pro volání z ČR do zahraničí (což vám VoIP umí nabídnout velmi výhodně). Zahraniční volající pak platí běžnou lokální taxu a vy za příchozí hovor nic nepřiplácíte. 

Zahraniční čísla dostupná obratem

Na výběr jsou čísla takřka z celého světa, v základu lze bez potíží a obratem zřídit čísla v asi 50 zemích. Další země lze řešit individuálně. Najdou se však výjimky, například Spojené Arabské Emiráty a několik dalších zemí, které mají příliš striktní pravidla. I v Evropě se někdy setkáváme s tím, že je třeba disponovat v dané zemi pobočkou, nebo alespoň adresou. K těm striktním patří především Německo. 

Nabídka zahraničních čísel je široká:

Austrálie, Rakousko, Belgie, Brazílie, Bulharsko, Kanada, Německo, Estonsko, Finsko, Francie, Chorvatsko, Kypr, Dánsko, Řecko, Hong Kong, Maďarsko, Irsko, Izrael, Itálie, Japonsko, Lotyšsko, Litva, Lucembursko, Malta, Mexiko, Nizozemí, Nový Zéland, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Singapur, Slovensko, Slovinsko, Jihoafrická republika, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie, USA. Argentina, Bahrajn, Čile, Dominikánská republika, El Salvador, Gruzie, Panama, Peru, Porto Rico, Jižní Korea, Vietnam, Čína...

Speciální zahraniční čísla

Není nutné se omezovat jen na klasická telefonní čísla. V mnoha zemích lze získat i čísla speciální. Například zelenou bezplatnou linku. Je to nákladné, ale v očích zahraničních partnerů a zákazníků stoupnete na nejvyšší úroveň. 

Více informací zahraničních číslech naleznete zde, případně nás neváhejte kontaktovat na čísle 530 330 240

Slovníček
CAPTCHA
Tato úloha slouží jako ochrana proti SPAMu.