Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002

Pokročilé funkce s ústřednou

Chcete-li komunikovat efektivně, potřebujete telekomunikační ústřednu. Ústředna přinese chytré časové plány, uvítací hlášky, hlasové rozcestníky, předávání hovorů, záznam hovorů, spojení s mobilními telefony, statistiky provozu, napojení na další systémy a mnoho dalšího.

Virtuální ústředna bez starostí

Provoz ústředny může být bez starostí a za přívětivou cenu. Virtuální ústředna běží na našich výkonných serverech, je zabezpečená a zálohovaná. Nastavíme ji podle vašich přání, dáme vám administrátorský přístup nebo ji budeme udržovat za vás. Virtuální ústředna bez starostí je nejlepší volba pro všechny, kteří chtějí fungovat efektivně a bez starostí. Cena je flexibilní dle funkcí a počtu účtů a začíná na 295 korunách měsíčně (za 5 účtů). 

 

Hardwarová ústředna

Rádi vám dodáme a nastavíme hardwarovou ústřednu. Funkce jsou podobné, jako u té virtuální. Ale doporučujeme ji spíše těm zájemcům, kteří mají své hardwarové zázemí a k dispozici IT správce. Cena je méně flexibilní, jelikož hardware je dimenzovaná na pevně daný počet účtů. Pořízení ústředny pro 20 účtů (10 souběžných hovorů) začíná na 5500 korunách. 

 

 

zpět na přehled služeb


nahoru