fbpixel
Specialista na levné volání s tradicí již od roku 2002
Úvod > Tarify FAYN pro Nové Město na Moravě

Tarify FAYN pro Nové Město na Moravě

FAYN se v říjnu letošního roku zapojil do veřejné soutěže Nového Města na Moravě, kde nabídnul ty nejlepší mobilní tarify obyvatelům města. V prosinci byl návrh zastupiteli města schválen. Vítězné tarify FAYN budou obyvatelům k dispozici od začátku ledna 2018.

Konkrétně jde o 3 mobilní tarify s volnými minutami, SMS zprávami a volitelně s datovými balíčky. Mezi tarify bude možné na požádání přecházet a volitelně si každý zákazník bude moci aktivovat mobilní data dle svých preferencí (v zákaznické zóně). Smlouva bude uzavírána na dobu určitou v trvání 1 rok. Pokrytí území je stejné, jako má Vodafone. 

Od samého počátku budou smluvní podmínky nastaveny co nejvstřícněji – tedy dle nové legislativy, která vejde v platnost v únoru 2018. Výpovědní lhůta pro odchod s přenosem čísla tak bude činit pouhých 10 dnů, bez přenosu čísla pak 30 dnů. V případě předčasného ukončení služeb v průběhu prvního smluvního roku platí uvedené výpovědní lhůty, ale poskytovatel má nárok na úhradu 20 % zbývajícího smluvního závazku. Po skončení ročního trvání smlouvy tato automaticky přejde na dobu neurčitou. 

Datové balíčky má pod kontrolou každý zákazník v zákaznické zóně. Lze je aktivovat, deaktivovat, dokupovat či měnit. Po vyčerpání přidělených dat běží internet nadále až do konce původní periody balíčku, jeho rychlost je však snížena na 20 kb/s.

Objednání služeb

Služby bude možné objednat přímo v Novém Městě na Moravě v termínech, které budou oznámeny (např. ve Zpravodaji města). Pak také online na těchto webových stránkách na odkazech níže. Případně telefonicky na čísle 530 33 55 33.

Pokud si přejete přejít se stávajícím číslem, je to možné – za tímto účelem si musíte vyžádat u svého stávajícího operátora takzvané číslo výpovědi opuštěného operátora (ČVOP). 

Důležité dokumenty

Další služby na jedné faktuře

FAYN poskytuje kromě mobilního volání také další výhodné služby: 

Online zákaznická podpora

Novinky

31.07.
2019

Převzetí části zákazníků od společnosti Axfone a dohoda o spolupráci

Axfone k prvnímu září postoupí své koncové a menší velkoobchodní zákazníky společnosti FAYN. Obě společnosti dále...

20.05.
2019

Snižujeme ceny datových balíčků

Nastavili jsme nižší ceny balíčků 500 MB, 1 GB a 5 GB. Aktuálně jsme u všech našich mobilních tarifů...

Další aktuality

Proč zvolit FAYN

  • Nabízíme klasické mobilní i pevné volání
  • Doma či v práci voláte nejlevněji (VoIP), v terénu pak stále výhodně přes GSM
  • Každý se dovolá vám, vy se dovoláte všem
  • Levné ceny volání nebo volání zdarma
  • Umíme i stabilní a rychlý pevný internet
Další informace

Co je VoIP

Využijte své internetové připojení k telefonování a začněte tak volat za bezkonkurenčně nízké ceny. Internetové telefonování (VoIP) je plnohodnotnou náhradou klasické pevné linky, hodí se i pro mobilní telefony.

U klasické pevné linky se hlas přenáší "po drátech", zatímco u internetové telefonie putuje hlas po internetu. Jediné, co pro volání potřebujete, je telefon, který volání umožní.


Více o VoIP
neomezené volání levně